| Сериали | 2231 |
| Актьори | 1996 |
| Режисьори | 412 |
| Сценаристи | 624 |
| Компании | 98 |
| Потребители | 37755 |
Индия - любовна история (Caminho das Índias)
32 серия
Мая казва на Радж, че не може да изтърпи позора, ако той открие тайната им пред всички и ще се хвърли в река Ганг. Той не може да повярва на това, което му казва. Казва ѝ, че е прекарал дълго време в чужбина и разбира неща, която са непонятни и е трудно да се приемат в Индия, но също така е индиец и за него традициите са свети. Тя го пита какво ще прави и той успокоява Мая, която е отчаяна и се страхува, че той ще разкаже на всички. Радж я уверява, че просто ще изчакат деня на сватбата и след това всичко ще бъде наред.
По-късно, Мая получава писмо от Багван, в което той ѝ пише, че не може да дойде за нея. Тя изпада в още по-дълбоко отчаяние и разбира, че не ѝ остава друг избор, освен да се омъжи за Радж.
В това време, Радж се скарва с Амитаб, който разкрива пред брат си недоволството си по повод неговото посещение в къщата. Амитаб не може да разбере защо Радж се е завърнал и отбелязва, че би се радвал повече, ако беше останал да живее в чужбина. Радж не разбира неговата ревност – та Амитаб е по-големия брат и всичко, което принадлежи на баща им, ще остане за него (Амитаб), а за Радж ще остане само неговата компания. Амитаб му развиква, че лъже. Двамата се сбиват и Индира със Сурия и Лакшми се опитват да разделят младежите. Вечерта Опаш се скарва и на двамата; казва им, че се държат недостойно.
В дома на Мурило се появява Кадоре и му предлага да работи като негов личен секретар. Той е в шок и го пита дали му предлага поста от уважение или от съжаление. Кадоре го уверява, че смята Мурило за достоен да заеме това място, защото дълги години е бил добър съветник на Раул.
Кадоре отива да говори и с Кастаньо по повод поведението на Тарсо. Докторът предлага на приятеля си да заведе внука си при него в клиниката.
Мелиса е недоволна, че Тарсо продължава да се среща с Тоня и решава да го запознае с дъщерята на своя приятелка от висшето общество.
Ивон отива на гости в дома на Силвия, докато тя разглежда документите на Раул. Силвия моли Ивон за помощ, а тя използва момента, за да измъкне някои от най-важните документи на Раул.
В бара на Дона Ашима има празник в чест на Дона Норма, която трябва да се появи с Абел.
Ивон разглежда документите на Раул в хотелската си стая и си казва, че той е много по-богат, отколкото го е мислела. В това време на вратата се звъни и влиза Раул. Той се радва, че най-накрая е успял да се измъкне от онзи дом. Той забелязва своята декларация за доходите на масата на Ивон и я пита какво е това...