Целуни ме, глупчо (Bésame tonto)

Интернационално име: Kiss me you fool
Производство: 2003 г.
Компании: Venevision International, Iguana Producciones
Държави: Венецуела, Перу
Брой серии: 120
Режисьори:
Сценаристи:

Рейтинг:  6.00  (6 гласа)

влезте или се регистрирайте за да гласувате

Заснет е римейк - мексиканската теленовела "Quiéreme Tonto" (2010 г.)